• Monika

Koordynacja dnia ślubu i wesela

...czyli czym jest i jak wygląda w praktyce oferta, o którą pary bardzo często pytają?


Najprościej rzecz ujmując koordynacja dnia ślubu to dbanie o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z Waszym planem. Wedding planner czuwa nad Wami, zazwyczaj od samego rana, kiedy to zaczynają się wielkie przygotowania, najczęściej jest tuż obok Panny Młodej, nie zapominając oczywiście o drugiej, najważniejszej w tym dniu osobie. Jest do dyspozycji Waszej i oczywiście Waszych gości, którzy w razie jakichkolwiek problemów mogą liczyć na pomoc i wsparcie konsultanta ślubnego. Jest również w stałym kontakcie z podwykonawcami, aby cała nasza praca przebiegała bez komplikacji. Wspólnie z nimi dba o to, aby scenariusz realizowany był krok po kroku. W ostatnich tygodniach przed ślubem przejmuje także kontakt z nimi, aby przyszli Państwo Młodzi mogli spokojnie odliczać dni do ich wymarzonego ślubu.Jak to wygląda od samego początku?


Po podjęciu przez Was decyzji, kiedy do ślubu mamy jeszcze dużo czasu, jestem dla Was, gdybyście mieli jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące przygotowań i decyzji jakie jeszcze będziecie musieli podjąć. W każdej chwili możecie do mnie zadzwonić i po prostu porozmawiać o tym, co Was trapi. Jeśli jest taka możliwość zaproszę Was na dobrą kawę, żeby się poznać i porozmawiać o Waszych planach. Zależy mi na kontakcie z Wami, aby jeszcze przed ślubem stworzyć fajną relację, opartą na zaufaniu.


Im bliżej do wielkiego dnia, tym coraz bardziej będzie się precyzował jego plan. Przygotuję pełny scenariusz, który będzie uwzględniał wszystkie elementy, począwszy od makijażu Panny Młodej do ostatniej atrakcji na przyjęciu weselnym. Kiedy Wy będziecie odmierzać ostatnie minuty, ja dopilnuję aby wszystko wyglądało tak jak zaplanowaliście, a Wasi goście czuli się "zaopiekowani" od pierwszej chwili. Będę zawsze w zasięgu Waszego wzroku, gotowa żeby podać chusteczkę jeśli pojawią się łzy wzruszenia :)


Skorzystanie z usługi koordynacji dnia ślubu daje poczucie spokoju, macie świadomość, że ktoś będzie czuwał nad przebiegiem Waszej uroczystości bez konieczności angażowania w to świadków, czy rodziców. Wszyscy mogą w pełni cieszyć się każdą chwilą, bo to właśnie wedding planner zajmuje się tymi sprawami, o które tak często prosi się właśnie świadków czy rodziców.


Z własnego doświadczenia wiem, ile spokoju bym zyskała, gdybym zdecydowała się na wedding plannera przed własnym ślubem, w moim przypadku niestety dużo nie brakowało, a spełniłby się jeden z najczarniejszych scenariuszy... zaproszony ksiądz nie dojechał! Do tej pory pamiętam uczucia jakie wtedy mi towarzyszyły, nie należały niestety do najprzyjemniejszych... ;) Teraz, będąc po tej drugiej stronie, wiem, że gdybym miała obok siebie konsultantkę ślubną, uspokoiłaby zarówno mnie jak i gości,którzy zdziwieni zerkali na zegarek. Właśnie takie sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, są momentem, gdzie to właśnie wedding planner musi zapanować nad sytuacją, w taki sposób aby nikt nie zorientował się, że coś się dzieje, a Para Młoda mogła spokojnie złapać oddech, chciało by się powiedzieć "cichy bohater" :), ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Najważniejsze jest to abyście Wy, wracając później do wspomnień byli szczęśliwi, że Wasz ślub był tym wymarzonym dniem, którego nic nie zakłóciło i wszystko skończyło się jak w bajce, czyli słowami "i żyli długo i szczęśliwie..." :)


Jeśli macie jakieś pytania, jestem do Waszej dyspozycji, a jeśli chociaż trochę Was przekonałam do skorzystania z usługi koordynacji dnia ślubu zapraszam do kontaktu.


Monika
158 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie