• Monika

Something blue

Something Olde,

Something New,

Something Borrowed,

Something Blue,

A Sixpence in your Shoe


Stara tradycja, sięgająca czasów wiktoriańskich stała się inspiracją do naszej sesji styliowaoznej.

Myślę, że udało nam się pokazać że minimalizm i prostota nigdy nie wychodzą z mody, a do stworzenia niepowtarzalnego klimatu nie są potrzebne wyszukane dekoracje, wystarczy rozejrzeć nie wokół i wykorzystać to, co daje nam natura. Tak samo było tutaj, budząca się powoli wiosna była pięknym tłem i dodała sesji lekkości. Zresztą oceńcie sami... :)


Pierwszym punktem są detale, szczegółowo dobrane i dopasowane do stylu wesela robią ogromne wrażenie i zapadają w pamięć. Obecnie na rynku jest ogromny wybór wszelkiego rodzaju papeterii, biżuterii ślubnej, dodatków na stół, mamy również możliwość pełnej personalizacji słodkiego stołu, który staje się częścią dekoracji, czy istnieje lesze połączenie niż coś, co cieszy oko i jednocześnie nieziemsko smakuje? :)
A teraz najważniejszy punkt czyli stylizacja dla pary młodej. Pamiętajcie, że wasz strój powinien podkreślać Wasz charakter i przede wszystkim powinniście czuć się w nim swobodnie. Złota zasada- powinniście być UBRANI, a nie PRZEBRANI :)

Jak zatem dopasować suknię do stylu całej uroczystości? Posta na wyjątkowe dodatki, jeansowa kurtka z personalizowanym napisem czy rysunkiem będzie idealna dla nowoczesnej panny młodej i idealnie podkreśli styl boso czy rustykalny. Dodatkowo taką kurtkę wykorzystasz jeszcze na wiele okazji! Piękna, delikatna biżuteria, delikatny makijaż i podkreślające urodę upięcie włosów, mamy przepis na wyjątkowy wygląd i świetne samopoczucie przyszłej żony.
Nie zapominajmy również o panach, ich garnitur również powinien być w miarę możliwości dopasowany do stylu wesela, może postawicie na lekką kratę lub nietypowy kolor? :)

Na deser zostawiłam Wam materiał filmowy z naszej sesji, film z nieziemskim klimatem!

https://www.youtube.com/watch?v=cKHTfrq9kFU


W tym miejscu pora przedstawić Wam wszyskich twórców tego projektu, niesamowici ludzie, pełni pasji do tego co robią:


1. Miejsce i dekoracje : Mieszko i Jagienka , Pracownia Jagodnik @pracownia_jagodnik 2. Fotograf: Paulina Grzyb Sposati Foto @sposati.foto 3. Fotograf: Jakub Powróźnik @jakub_powroznik_fotografia 4. Video: Lotnia Weddings @lotniaweddings 5. Suknie ślubne: Lila Bianca @lilabiancasalonslubny 6. Biżuteria: Pracownia Wedding Workshop @pracownia.weddingworkshop

7. Buty: Yes I shoe @yes_i_shoe 7. Organizacja: Ślubne Sny Wedding Planner @slubne_sny_wedding_planner 8. Słodki stół: Słodka Manufaktura Nysa @slodkamanufakturanysa 9. Makijaż: Gabinet Kosmetologiczny Wonderland @gabinetkosmetologii_wonderland

10. Włosy: Aleksandra Kwiatkowska @alexis.zoca.muah 11. Świece sojowe: jestemsoya @jestemsoya 12. Szlafroczek na przygotowania: Le Brate @lebrate 13. Papeteria: Mus Paper Studio @muspaperstudio 14. Papeteria: WeddingGraf @weddinggraf 15. Biżuteria (obrączki): Chaton Jubiler @chatonjubiler 15. Kurtka personalizowana: Custom by Monika Jurasik @custombymj 16. Para 1: Ania Trawińska @ati_2222 i Jan Koza @jaswrocek

17. Para 2: Monika i Mariusz

18. Modelka: Kornelia


Zostawcie po sobie ślad!


Monika

21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie